Budownictwo wczoraj i dzis : Quatrier M / Delugan Meissl Associated Architects

Dzięki uprzejmości Delugan Meissl Associated Architects Dwa nadrzędne czynniki wpływają na nadrzędną zasadę urbanistyki: sąsiedztwo terenu, intensywna ruch uliczny i zachodnia linia kolejowa oraz wymóg wysokiej gęstości powstałego budynku.
W odpowiedzi Delugan Meissl Associated Architects, który wygrał konkurs na ten miejski plan zagospodarowania przestrzennego, określił nową interpretację zabytkowej dzielnicy jako zwartą strukturę blokową, która wejdzie w dialog ze swoim otoczeniem i będzie dobrze połączona z otaczającym miastem tkanina i jej cechy funkcjonalne.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Konfiguracja i architektura budynków tworzą zwartą formułę, otwartą strukturę, która odpowiada w sposób spójny na istniejące okoliczności i stanowi wyraźną implementację formowania wysokiego stopnia tożsamości.
Centralny bulwar biegnący w kierunku północ-południe biegnie przez główną oś kwartału.
Na obu końcach rozszerza się do sytuacji podobnej do przestrzeni, mającej wielki wpływ na sploty zarówno miejskie, jak i funkcjonalne w spójny sposób z otaczającą przestrzenią miejską.
Grupy składają się z trzech budynków na nowy kwartał.
Wszystkie strony przez zróżnicowaną sieć szlaków otoczyły budynek hofförmig sformułował produkcję powtórzeń grup kompaktowych przy jednoczesnym otwarciu, który charakteryzuje ogólną koncepcję zespołu.
Dzięki uprzejmości Delugan Meissl Associated Architects Podczas gdy fasady wzdłuż linii kolejowej i od strony ulicy do Moskwy są zamknięte, przeszklone balkony i kompaktowe pokazy odbywają się z dala od hałaśliwego zespołu, a hojne otwarcie budynku koperty na patio.
Zapewnia to prywatne ogrody, trawniki i tarasy, zapewniające żywą, intensywną powłokę zewnętrzną.
Projekt ścieżek i dziedzińców rozważanych grup budynków jest ciągły w ich stosowaniu.
Istniejąca topografia miasta, z łagodnym nachyleniem do torów kolejowych, została włączona do klasyfikacji terenu i całkowitej powierzchni wykorzystywanej do tworzenia obszarów funkcjonalnych.
Dzięki uprzejmości Delugan Meissl Associated Architects Architekci: Delugan Meissl Associated Architects Lokalizacja: Duesseldorf, Niemcy Konsultanci: Architekci (plan wykonania): Wenzel + Wenzel Inżynier konstrukcyjny: Werner Sobek Planowanie budowlane: Werner Sobek Fizyka termiczna: WAS Green Technology Kategoria: Urban Competition: 2011 Całkowita powierzchnia brutto: 114 000 m.
Powierzchnia brutto: 180 000 metrów kwadratowych nad ziemią Powierzchnia działki: 38 000 m.
Powierzchnia zabudowana: 22 000 m.
Wysokość: 25-69 m Apartamenty mieszkalne: 404 Numer piętra: 70-20
[przypisy: beton b25 cena, psb stalowa wola, budowa tarasu drewnianego na bloczkach betonowych ]

Powiązane tematy z artykułem: beton b25 cena budowa tarasu drewnianego na bloczkach betonowych psb stalowa wola