Budownictwo i architektura : Plac neutralny płci inspiruje kreatywność i rozwój intelektualny poprzez połączenie sztuki i architektury

Dzięki uprzejmości Luckey Climbers Po wyszkoleniu w Yale School of Architecture, Spencer Luckey zdecydował się na nieco inną, alternatywną karierę, projektując pionowe struktury wspinaczkowe, aby uwolnić wyobraźnię dzieci.
Luckey Climbers to częściowo siłownia w dżungli, część dzieła sztuki, która wznosi się z ziemi, z pofałdowanymi platformami, tworząc abstrakcyjną przestrzeń, która inspiruje kreatywność i rozwój intelektualny.
Dzięki uprzejmości Luckey Climbers Dzięki uprzejmości Luckey Climbers Luckey dostrzegł ogólną tendencję do wyposażenia placów zabaw i starał się to zmienić; stosując głównie białe platformy, struktura pozostaje neutralna pod względem płci, ale tworzy puste płótno dla dzieci, aby stworzyć własną narrację.
Kształty pozostają abstrakcyjnymi obiektami, które czekają na odkrycie, łącząc architekturę i design z pasją dla dzieci.
Z ponad 80 strukturami w USA, Azji, Europie i na Bliskim Wschodzie, każdy z nich jest unikalny dla ich otoczenia jako ograniczenia strona informuje o projekcie.
Poprzednie projekty wykazały swoją zdolność do ukształtowania istniejącego otoczenia; Luckey Climber w Liberty Science Center nie mógł dotknąć podłogi ani sufitu, a inne przypadki spowodowały ograniczenia wejść i wyjść.
Dzięki uprzejmości Luckey Climbers Dzięki uprzejmości Luckey Climbers Spencer Luckey jest dumny z rozwoju i montażu wspinaczy, jego jedyną zasadą jest to, że nic nigdy nie opuszcza mojego biura, chyba że to kocham .
Ponieważ wiele lat sam instalował wspinaczy, jest przygotowany na ewentualne próby i katastrofy, które mogą się pojawić.
Luckey Climbers są w większości produkowane w ich sklepie, gdy tłoczą, mielą i wykończają sklejkowe panele dla wewnętrznych struktur.
Dzięki uprzejmości Luckey Climbers Nowości: Spencer Luckey.
[podobne: mrówka tczew, budowa tarasu drewnianego na bloczkach betonowych, olx tarnowskie góry ]

Powiązane tematy z artykułem: budowa tarasu drewnianego na bloczkach betonowych mrówka tczew olx tarnowskie góry