Architektura 21szego wieku : The Mobius: Portal to the Point / Weiss / Manfredi

Weiss / Manfredi.
Perspektywa powietrzna Nasi przyjaciele z Weiss / Manfredi udostępnili swój portal projektowi Point Design Ideas Exploration, projektowi badającemu związek miasta z otoczeniem dla Point State Park w City of Pittsburgh, Pennsylvania.
Obecnie Point State Park, który znajduje się w geograficznym epicentrum Pittsburgha, nie wykorzystuje swojego potencjału do mostowania miasta, które jest zbudowane na osiągnięciach przemysłowych, z brzegami rzeki Allegheny i Monogahela, które oba mają przyznał Pittsburghowi prosperującą historię ekologiczną.
Propozycja Weissa / Manfrediego próbuje zszyć miasto i jego brzegi wraz z nową typologią brygady, ścieżką Mobius, która nie polega na pojedynczej czynności łączenia dwóch różnych części, ale na kompleksowej łączności większej sieci.
Więcej o ścieżce Mobiusa po przerwie.
Proponując ujednolicenie ekstremalnych warunków w Pittsburghu, projekt stworzy przemieniające doznania, które rzucają światło na historię witryny, jeśli spojrzeć wstecz na jej ekologiczną przeszłość, a jednocześnie przewidują dalsze ciągłe innowacje.
.
Weiss / Manfredi.
Plan strony.
Portal postrzegamy jako katalityczną konwergencję miejskich, kulturowych i naturalnych ekosystemów Pittsburgha.
Portal staje się centralnym punktem nowego szlaku Mobiusa, wędrującego kompasu łączącego miasto z parkiem i parkiem z rzeką.
Ścieżka Mobiusa jest przykładem ciągłości i skrzyżowań spuścizny Pittsburgha w dziedzinie innowacji technicznych i środowiska naturalnego, stając się bodźcem dla większej sieci możliwości ,.
wytłumaczyli architekci.
.
Weiss / Manfredi.
Widok z mostu Ścieżka zapewni ekologiczne wrażenia, ponieważ odwiedzający będą poruszać się po sadach i terenach podmokłych, a także podziwiać widoki z.
Przegladu ..
Oprócz naturalnie rzeźbionego krajobrazu, zostaną włączone pewne aspekty technologiczne, które będą odwoływać się do innowacyjnej strony miasta, takiej jak Portal, bezdotykowego systemu monitorowania, który mierzy ruch rzeki.
Dodatkowo Mobius Bridge łączący obie strony parku, składa hołd City of Bridges .
miejsce narodzin nowoczesnego przemysłu szklanego, aluminiowego i drucianego, z linią rozciągającą i szklanym daszkiem.
Most rozciąga się na liniowy ogród prowadzący do nowej stacji metra Gateway Plaza i.
Tworzy czytelny punkt orientacyjny dla innowacji technicznych w sercu parku..
.
Weiss / Manfredi.
Widok z Punktu Dwa naturalne amfiteatry określa ciągły.
S.
kształt ścieżki mobiusa, a te tarasy są wykonane z materiałów, które przywołują historyczną geologię miejsca, z pokładów kopalnych i pokładów węgla, które stanowią podstawę nowoczesnego miasta, do materiałów przypominających wczesne przemysłowe dziedzictwo Pittsburgha i zieleni dzisiejsze żywe miasto.
.
Weiss / Manfredi.
Natural Ampitheater Poprzez polepszenie naturalnej topografii terenu, Point State Park ma na celu stworzenie dynamicznego miejsca, w którym formalne i nieformalne publiczne imprezy rekreacyjne i kulturalne będą mogły skorzystać z możliwości, jakie zapewnia krajobraz naturalny.
.
Weiss / Manfredi.
Miejsce wydarzenia.
Weiss / Manfredi.
Portal Presentation Board.
Weiss / Manfredi.
Portal Presentation Board.
Weiss / Manfredi.
Portal Presentation Board.
Weiss / Manfredi.
Portal Presentation Board
[hasła pokrewne: mrówka tarnów, beton b25 cena, tapeta kraina lodu ]

Powiązane tematy z artykułem: beton b25 cena mrówka tarnów tapeta kraina lodu